مفتول گالوانیزه

آرماتوربندی و محکم کردن اتصالات به کمک مفتول گالوانیزه یکی از کاربردهای آن هاست.

مفتول گالوانیزه انعطاف‌پذیری بالاتری نسبت به نوع ایرانی دارد و کلاف‌های گالوانیزه چینی دارای وزن‌های یکسانی می‌باشند.

نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی نیز بدون تغییر اعلام شد.

برای خرید تیرآهن اصفهان لازم است حداقل چهار بسته خریداری کنید که معادل بیست تن می‌شود و هزینه بار شما به صورت کیلویی محاسبه می‌گردد. همچنین برای کاهش هزینه حمل بار می‌توانید پیش از بارگیری، برشکاری را انجام نموده و از ماشین‌های کوچک‌تری برای حمل بار خود استفاده کنید.

با توجه به استحکام بالای این مفتول، می توانیم از آن به منظور ایجاد محافظ یا حصار در اماکنی که نیاز به حصارکشی دارد. حصار کشی و ایجاد سیم خاردار یکی از کاربردهای آن می باشد.

صنایع مفتولی کیانی با پیشینه ای از سال ۱۳۴۵ در راستای بازرگانی و تولید انواع فنر و فروش مفتول های صنعتی در خیابان پامنار تهران تاسیس گردید و در سال ۱۳۷۵ در راستای حمایت از تولیدات داخلی نمایندگی کارخانه های داخلی را دریافت نمود و سپس برای ارایه خدمات بهتر در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز در شهرک صنعتی شمس آباد کارخانه ای در صنایع کشش مفتول راه اندازی کرد و همچنین در سال ۹۷ شروع فعالیت خود را با نام تجاری فولکا آغاز نمود

در رابطه با بسته بندی نیز باید بگوییم که مفتول های سیاه را مانند سیم خاردار خطی به صورت کلافی بسته بندی می کنند.

در نتیجه ضخامت روی کم می‌باشد و چندان در مقابل رطوبت مقاوم نیست. اما در نوع گرم ضخامت روی بیش‌تر است و در نتیجه دیرتر زنگ می‌زند.

سیم مفتول تماس بگیرید امروزه با استفاده از آلیاژ‌های آهن و دیگر فلزات، محصولات متنوعی می‌سازند که در صنایع متفاوتی کاربرد دارد. در ادامه

از آنجا که کیفیت سیمهای مفتول اصفهان منحصر به فرد است. خرید اینترنتی این محصول از شرکت حصار بافت مساوی است با خرید سیم مفتول در اصفهان، که به سراسر کشور ارسال می کند.

بسیاری از کشاورزان و صاحبان املاک و باغ ها یا زمین ها از این محصول برای املاک و زمین های خود استفاده می کنند.

از جمله کارخانه‌های تولیدکننده تیرآهن می‌توان به ذوب آهن اصفهان، ظفر بناب، فایکو و آریان فولاد اشاره نمود. اگر به دنبال خرید تیرآهن از برندی معتبر، با کیفیت بالا و تنوع زیاد هستید محصول کارخانه ذوب آهن اصفهان انتخابی مناسبی است.

وجود مدیران کارآزموده و نیروهای متخصص این زمینه را فراهم نموده تا با کارشناسی و بررسی آگاهانه از نیاز امروز بازار خرید و فروش در فضای مجازی مجموعه‌ی اصفهان آهن را به شرکتی برتر در ارایه‌ی خدماتی متمایز به آهن فروشان، شرکت های سایت منبع عمرانی و ساختمانی، انبوه سازان، سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی تبدیل نماید... اطلاعات بیشتر

و در نهایت در صورتی این مفتول انعطاف‌پذیر و نرم می‌شود که دارای کربن کم‌تری باشد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “مفتول گالوانیزه”

Leave a Reply

Gravatar